O nas

Firma SłuchMar Aparaty Słuchowe (KM Sp. z o.o.) jest młodą firmą z dużym doświadczeniem w zawodzie zarówno praktycznym jak i teoretycznym. W swojej działalności skupiamy się na niesieniu fachowej pomocy osobom niedosłyszącym. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają na kompleksowe świadczenie usług audioprotetycznych. Zawsze mamy indywidualnie podejście do potrzeb pacjenta. Zajmujemy się protezowaniem wszystkich rodzajów niedosłuchów.

Usługi świadczymy w specjalnie przygotowanych gabinecie w Zielonej Górze, który mieści się przy ul. Jedności 60/1. Posiadamy sprzęt, który pozwala na zdiagnozowanie oraz indywidualne dopasowanie aparatu słuchowego również w domu pacjenta. Sprawujemy stałą i kompleksową opiekę audioprotetyczną nad pacjentem. Oferujemy darmową opiekę protetyczną dla osób, które zakupiły aparaty słuchowe w naszym gabinecie.

W ramach działalności prowadzimy : badanie słuchu audiometryczne, audiometrię impedancyjną, audiometrię mowy, protetykę słuchu (porady i konsultacje, profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych).

Nasza firma współpracuje z firmami : Audio Service, Siemens, Interton.
Dzięki temu oferujemy cyfrowe aparaty słuchowe najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Realizujemy zlecenia na Narodowy Fundusz Zdrowia. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.